Wykrzyknik wspiera Gdańskie Domy dla Dzieci - Wykrzyknik

Wykrzyknik wspiera Gdańskie Domy dla Dzieci

Ogromnie nas cieszy pozytywny odbiór naszych boxów i szczęście jakie dają waszym dzieciom. Ruszamy ze specjalną akcją „Pomagajmy sobie” i w związku z tym chcemy zachęcić was do małej refleksji.
Często narzekamy, że mamy już dość tej kwarantanny, że denerwuje nas mąż słuchający w kółko tego samego albumu, syn który tylko gra na komputerze, córka rozrzucająca zabawki i babcia, która kompletnie nie kuma tej całej technologii i dzwoni pytać o najprostsze rzeczy. To, że znowu dzwoni szef na konferencji, a dostawca pizzy się spóźnia. Wiecie co? Mamy ogromne szczęście. Mamy szczęście że jesteśmy razem, że możemy dzielić się codziennością, że mamy przy sobie bliskich. Niektórzy nie mają takiej możliwości i to właśnie z nimi postanowiliśmy podzielić się radością w tym szczególnym czasie.
?️Nasze wyjątkowe pudełko trafiło do Domu Dziecka „Zielony zakątek” przy ulicy Modrej w Gdańsku.?️
To wspaniałe miejsce dające dzieciom namiastkę domu, którego każdy z nas tak bardzo potrzebuje, pełne ciepła, dobroci i miłości do tych, których mają pod swoją opieką. Dzieci nie mogły się zdecydować od czego zacząć! Na pierwszy ogień poszły mydełka, które każdy przygotował od podstaw i mógł podarować komu tylko zechce. Oprócz tego znalazły się tam zestawy do samodzielnego przygotowania czekoladek, przeróżne zabawy sensoryczne i wiele, wiele innych.

Pomagajmy sobie. Tak zwyczajnie, prosto z serca ♥️
#pomagajmysobie #wspieramwkryzysie #domdziecka