Oferta dla Firm - Wykrzyknik

Oferta dla Firm

Szanowni Państwo,
Jeśli szukacie Państwo ciekawej propozycji na organizację czasu dla dzieci pracowników firmy, takiej jak imprezy okolicznościowe, opieka przedszkolna, opieki i atrakcji podczas wakacji oraz ferii zimowych, oznacza to że szukają Państwo dokładnie tego w czym my się specjalizujemy!

To wspólnie z Państwem decydujemy i wybieramy tematykę, przebieg, czas trwania wybranej aktywności, dojeżdżamy do siedziby Pastwa firmy lub w najbliższe jej, wskazane przez Państwa miejsce, a dzięki temu że dysponujemy wieloma salami tematycznymi z pełnym zapleczem socjalnym, jesteśmy w stanie zorganizować czas także u nas, w siedzibie Akademii.
Zapewniamy kadrę, materiały, wyżywienie – tworzymy wszystko od A do Z.

Organizujemy także eventy, koordynujemy wyjazdy firmowe w całej Polsce(dla pracowników i rodzin) i zapewniamy opiekę nad dziećmi w tym czasie(na miejscu), jesteśmy w stanie poprowadzić większe imprezy plenerowe, ciekawe szkolenia z animacji czasu wolnego, dysponujemy szalonym, pomysłowym zespołem któremu nie straszne żadne wyzwanie.

Jeśli nadal nie znaleźliście Państwo nic dla siebie, to nic straconego! Prosimy o kontakt i zobaczymy co da się zrobić – dla nas niemożliwe nie istnieje.

 

Oferta

 

Inna tematyka