Robotyka - Wykrzyknik

Robotyka

 

Zajęcia dla dzieci i młodzieży z programowania oraz robotyki, które zapewniają lepszy start w świecie nowoczesnych technologii.

ROBOTYKA – Warto postawić na kompetencje przydatne w XXI wieku. Podczas spotkań dzieci będą pobudzać swoją kreatywność, szukając różnych sposobów na rozwiązanie problemów. Wspólnie nauczymy się budować i programować roboty. Roboty, do których podłączymy różne czujniki, a maszyny przemówią lub wykonają określone czynności, rozpoznają kolory lub zagrożenie.

Dlaczego robotyka i programowanie?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Oprócz nabywania istotnych umiejętności dzieci uczą się logicznego myślenia, przydatnego również w codziennym życiu. Zdobywają wiedzę z zakresu matematyki i fizyki. Nie można również zapomnieć o nabywaniu umiejętności pracy w zespole. I to wszystko podczas zabawy.

Na naszych zajęciach dzieci wkraczają w świat robotyki z najnowszymi zestawami klocków Lego WeDo 2.0 oraz Lego Mindstorms EV3 (wersja edukacyjna).  Praca przebiega w dwuosobowych zespołach, każdy z zespołów konstruuje i programuje swojego robota.

Czas trwania zajęć: 90 minut!

www.panrobot.edu.pl

tel: 733 499 002

email: info@panrobot.edu.pl

Inna tematyka

Zmiana godzin otwarcia w wakacje!
PON-PT g. 15-17
WEEKENDY – tylko w czasie trwania przyjęć urodzinowych(aktualizacje będą pojawiać się na facebooku)

SALA ZABAW ZAMKNIĘTA NA SWOBODNĄ ZABAWĘ DO ODWOŁANIA