Prezent na Dzień Dziecka - specjalna, limitowana edycja CreativeBoxa - Wykrzyknik

Prezent na Dzień Dziecka – specjalna, limitowana edycja CreativeBoxa

Dzień dziecka zbliża się wielkimi krokami, dlatego przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego!?
Każdy z nas uwielbia niespodzianki, dlatego wraz ze Sklep Pegaz stworzyliśmy dla Waszych dzieci wyjątkowego CreativeBoxa?, w którym nie tylko znajdziecie zestaw kreatywny od nas, ale także aż 2 wspaniałe zabawki, które z pewnością spodobają się każdemu!
Zamawialiście już nasze kreatywne pudełko? Bez obaw, ten zestaw co coś zupełnie nowego ?

? Cena pojedynczego boxa to 129zł. ?

❗️Jeśli zamówicie więcej niż jedno pudełko – na każde kolejne otrzymujecie 15% rabatu.❗️

Zawartość dostosowana jest do wieku dzieci, dlatego koniecznie podajcie go w zamówieniu!

Co zrobić żeby nabyć boxa??
Zamówienie złóżcie
?telefonicznie? 733-109-080
?mailowo ? biuro@wykrzyknik.edu.pl
?lub w wiadomości prywatnej na messengerze ?
Podajcie imiona dzieci, wiek, Wasz adres i telefon kontaktowy.
Boxy dostarczymy do Was po wcześniejszym kontakcie telefonicznym, dostawa na terenie Trójmiasta jest zupełnie darmowa! ??
Istnieje także możliwość wysyłki – cena uzależniona od wybranej formy dostawy. Poczta, kurier, paczkomat – co tylko chcecie ?